Slow Life Green Village - idealna odskocznia od codzienności

Slow Life Green Village to kompleks kilku budynków położony  w Paczółtowicach, w odległości 35 km od Krakowa i 45 km od Katowic, w otoczeniu przepięknej zieleni malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Na terenie obiektu znajduje się 16 przestronnych apartamentów, mogących pomieścić od 2 do 6 osób. Każdy z nich wyposażony jest w 1 lub 2 sypialnie, przestronny salon z częścią wypoczynkową i jadalną,  aneks kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna, zastawa stołowa, sztućce) oraz słoneczny taras.  Każdy apartament charakteryzuje się minimalistycznym, aczkolwiek nowoczesnym skandynawskim designem.
Z okien roztaczają się piękne widoki na okoliczne wzgórza, lasy i tereny pola golfowego. Miejsce to jest szczególnie polecane miłośnikom ciszy, spokoju oraz kontaktu z przyrodą.

Nasz obiekt jest położony w samym środku Kraków Valley Golf & Country Club – jednego z największych pól golfowych w naszym kraju.
 
  • Miłośnicy tego sportu mogą rozkoszować się grą w otoczeniu pięknych terenów Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
  • Ponadto w odległości kilkuset metrów znajduje się stadnina koni, gdzie pasjonaci jeździectwa znajdą coś dla siebie.
  • Dla miłośników mocniejszych wrażeń polecamy strzelnicę sportową, która znajduje się również nieopodal naszego ośrodka.
  • Dla tych którzy chcą wybrać się na całodzienną wycieczkę, polecamy piesze i rowerowe szlaki w pobliskim Ojcowskim Parku Narodowym.
  • Z kolei miłośników historii zainteresuje sąsiedztwo pobliskich zamków Tenczyn w Rudnie i oraz Rabsztyn obok Olkusza oraz renesansowego zamku w Pieskowej Skale.
  • Wieczorem mogą Państwo odwiedzić pobliski Kraków, gdzie w lokalnych restauracjach odpoczną Państwo po trudach całego, aktywnego dnia, bądź też spędzą niezapomniany czas spacerując uroczymi uliczkami Starego Miasta lub krakowskiego Kazimierza.